Bankiety dla firm

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do współpracy w organizacji szkoleń i bankietów. Rozbudowana struktura naszej restauracji pozwala na wydzielenie zarówno miejsca na prezentację jak i zorganizowania poczęstunku dla osób biorących udział w spotkaniu. Konsumpcję w okresie letnim można zorganizować na świeżym powietrzu w 2 strefach – w zadaszonej części przed restauracją lub w altanie w drugiej części lokalu.
Zróżnicowane propozycje cateringowe adresujemy również do małych, kilku osobowych grup, dla których wspólną ucztę może zwieńczyć podpisana umowa. Podział powierzchni restauracji restauracji parawanami, jak również mała izba umożliwia spotkania w małych grupach.
Restauracja to jednak przede wszystkim menu. Wierzymy że Państwa kontrahenci i pracownicy docenią dopracowany wystrój lokalu i zachwycą się podanymi daniami. W zależności od pory roku w menu proponujemy dania sezonowe. W okresie letnim dużym zainteresowaniem cieszą się potrawy z grilla.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem przedstawienia najlepszej dla Państwa oferty. Wszelkie pytania można kierować również mailowo lub telefonicznie – 509 512 961
Menadżer Restauracji “Ogniem i Mieczem”
Arkadiusz Rybarczyk