Przyjęcia weselne

 

Wesele w nowej odsłonie!
Wyśmienita kuchnia polska, niesamowity klimat i wystrój jaki czeka w naszych progach.
Terminy na rok 2017 w atrakcyjnej cenie z możliwością negocjacji. To wesele, o którym nikt na długo nie zapomni i pamięć wieczna pozostanie. Zaufaj nam, a my dołożymy wszelkich starań, aby uśmiech gościł na ustach wszystkich gości.
Niepowtarzalny klimat naszej restauracji jest z pewnością decydującym elementem o wyborze tego miejsca na przyjęcie weselne. Latem gości witają płonące pochodnie, zimą ośnieżony ganek przybrany świątecznymi girlandami.
Nasza restauracja podzielona jest na dwie sale. Duża, w której rozstawiamy stoły, zwykle w układ podkowy – aranżując pośrodku miejsce do tańca – oraz mniejsza z wyjściem do altany: tu pomieszczenie pełni rolę zaplecza dla zespołu bądź miejsca odpoczynku dla zmęczonych gości. W okresie letnim powierzchnia użytkowa lokalu zwiększa się o zadaszony teren przed restauracją oraz altanę na tyłach obiektu.
Otoczona zielenią restauracja pomimo umiejscowienia w centrum, w pobliżu Bazyliki jest osłonięta od zgiełku miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu. Na wszystkie Państwa pytania z przyjemnością odpowiadamy mailem, zapraszamy jednak do kontaktu osobistego celem poznania zalet miejsca oraz pełnej oferty.
Zapytanie można składać również telefonicznie pod numerem 509-512-961
Odpowiedzi udzieli menedżer Restauracji “Ogniem i Mieczem” Arkadiusz Rybarczyk.

Zapraszamy!!!

 
Sprawdź całą galerię >